Montaż LPG Lexus RX 450h 3.5 299 KM 2011 rok na auto gaz BRC w Energy Gaz Polska

Published on September 14, 2018Lexus RX450h w trasie na gaz! Lexus na gaz to doskonały samochód, który idealnie sprawdza się jeżdżąc na LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Lexus RX 450h
Rok produkcji: 2011 rok
Silnik: 3.5 299KM
Instalacja LPG: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 11 litrów
Spalanie LPG: 12 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 310 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 4600 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 14800 km

Lexus RX450h z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje jedynie 4600 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 14800 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Lexus na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11 litrów, a LPG tylko 12 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 310 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 370 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Lexus ! http://www.egp.pl/lpg-do-lexusa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Lexus ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Lexus ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Lexus na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Lexus zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Lexus wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Lexus i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Lexus , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Lexus TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Lexus w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Lexus jak: CT, ES, GS, GX, IS, LX, NX, RX, SC

Słowa Naszych Klientów “Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"